Od zawsze chciałem stworzyć przyjemną i wygodną przestrzeń do spotkań i fotografowania. Myśl o miejscu, w którym panować będzie swobodna atmosfera, gdzie będzie miło i przytulnie, komfortowo i ładnie, była przyczynkiem do powstania Czarnej Ramy.

Jestem współwłaścicielem tej wyjątkowej pracowni, która mieści się w samym sercu Przeworska – w rynku, tuż obok miejskiego ratusza. Czym wyróżnia się ta przestrzeń? Jestem przekonany, że ciepły i zaciszny klimat pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu, w połączeniu z przyjemną muzyką od razu sprawi, że będziecie w stanie się odprężyć i zapomnieć o stresie związanym z obecnością przed obiektywem.

Czarna Rama Studio to dwie wygodne sale zdjęciowe, garderoba ze stanowiskiem do makijażu, korytarz, na ścianach którego wiszą zrealizowane w tym miejscu portrety, oraz łazienka. W wyposażeniu, oprócz wysokiej klasy aparatów i obiektywów, z których korzystam, jest sprzęt oświetleniowy renomowanych producentów m.in. Elinchrome oraz kilka ręcznie wykonanych teł canvasowych.

Jest to miejsce, gdzie realizuję produktowe sesje fotograficzne, klasyczne sesje portretowe, kobiece/sensualne, męskie, rodzinne, czy ciążowe. Serdecznie zapraszam pod adres Rynek 27 w Przeworsku! Łatwo tutaj trafić, ok. 30 km od Rzeszowa, nieopodal autostrady A4. Liczę, że będziemy mieli przyjemność się spotkać, porozmawiać i wspólnie stworzyć ponadczasową pamiątkę zamkniętą w fotograficznym kadrze.